• Široká 89, 381 01 Český Krumlov
  • +420 774 688 447

Ať už se účastníte maturitního večírku se spolužáky v oblíbené restauraci, chystáte se protancovat střevíce na plese, organizujete vlastní svatbu nebo chcete oslavit důležitou životní událost s rodinou – všechny tyto situace mají jednu společnou věc. Krásné šaty. Společenský oděv volte nejen podle stylu akce, ale také podle místa, kde se kulturní akce má odehrávat. Samozřejmě, že při místě konání v luxusním hotelu nebo vyhlášené restauraci, je vhodné si svůj společenský outfit více promyslet a propracovat, než když je v plánu ples v prostorách sokolovny či svatební party v pronajaté myslivecké chatě.

Dokonalá nevěsta

Každá žena se chce líbit a zazářit ve společnosti. Obzvláště to platí v případě, že se vdává. Existuje nespočet střihů, barev a stylů svatebních šatů a záleží hlavně na vašem vkusu, jak chcete ve svůj velký den vypadat. Jsou tu však určité zásady, které byste měla mít na zřeteli. V první řadě si vyberte dobrý svatební salon, kde jsou zkušené profesionálky a s výběrem vám ochotně poradí. I když totiž třeba představu o svých vysněných šatech, ne vždy budou sedět a lichotit vaší postavě. Pracovnice v salonech však tuto problematiku mají zvládnutou a rádi vám šaty upraví či pomohou vybrat podobné, ale perfektně padnoucí. Nevybírejte jenom podle vzhledu. V šatech totiž strávíte nejen celý obřad, ale také celou hostinu. Nenechte si zkazit zážitek ze svatby tím, že byste si musela neustále upravovat špatně sedící, příliš stahující nebo jinak nepohodlné šaty. Nezapomeňte také šaty sladit se svatebními botami a jinými svatebními doplňky. Pozornost věnujte i svatebnímu make-upu, který by neměl být příliš výrazný. Spíše vsaďte na jemné něžné líčení, které bude vypadat přirozeně. Poslední důležitý krok k dokonalé kráse je
svatební účes
.

Královna večírků a parketů

I když se zrovna nevdáváte, možná i vy toužíte se stát jednou za čas princeznou a obletovanou kráskou. Je mnoho příležitostí, kdy si můžete obléct krásné šaty. Jednou z nich může být tradiční maturitní večírek, rodinná oslava, zanedlouho začínající plesová sezóna či jiná formální událost, jakou může být například návštěva divadla. Jak společenské šaty vybrat? Záleží samozřejmě na jednotlivé akci, ale obecně platí, že šaty by měly zejména perfektně sedět, podtrhnout celou figuru a vylepšit nedostatky. Proto se vyplatí slavnostní šaty vybírat v salonech. Měla byste se v nich zejména cítit dobře a sebevědomě. Neměly by vás tlačit či škrtit, protože tančit v těsných či škrábajících šatech by vám zkazilo celý večer.

Comments are closed