• Široká 89, 381 01 Český Krumlov
  • +420 774 688 447

Chystáte svůj den D a přemýšlíte, kde uspořádat svatební hostinu? Už nemusíte! Restaurace v Českém Krumlově LEYLA nabízí vám naprosto unikátní možnost a jedinečné prostředí.

Svatební hostina v restauraci Leyla

Český Krumlov je sám o sobě kouzelným místem. Uspořádat hostinu v restauraci Leyla bude pro vás splněným snem o dokonalé svatbě. Svatební menu bude složeno dle vašeho přání. Je možné uspořádat nejen klasickou českou hostinu ale i připravit menu na míru dle Vaších požadavků.

Svatební hostina, na kterou nezapomenete

rezervace
Restaurace Leyla je velmi kouzelným místem. Svatební hostina bude připravena dle vašeho přání, navíc je možné zajistit ubytování pro hosty v blízkém okolí v našem hotelu Leyla Český Krumlov
. Krásné okolí restaurace přímo vybízí k nádherným procházkám novomanželů a také k tvorbě okouzlujících fotek.

V srdci Českého Krumlova je tato příjemná restaurace jako dělaná pro svatební hostiny. Šéfkuchař restaurace pro vás připraví vybrané předkrmy, polévky i hlavní chod z nejkvalitnějších či dokonce Bio surovin.

Obřad v restauraci Leyla

V restauraci Leyla se nemusí konat pouze hostina, ale je možné zde uspořádat rovnou obřad. Pracovníci restaurace na vaše přání uspořádají nezapomenutelný obřad, zajistí živou hudbu, květiny, svatební menu v mnoha variantách. Zajistí také svatební dorty a koláče, fotografa, zahradní party, ubytování, ale také koordinaci celého svatebního dne. Nevěsta s ženichem se tak nemusí vůbec o nic starat.

Uspořádejte nezapomenutelnou svatbu v restauraci Leyla, v srdci Českého Krumlova s jedinečným výhledem na hrad.

Comments are closed