• Široká 89, 381 01 Český Krumlov
  • +420 774 688 447

Exotická chuť kavkazské kuchyně je světově proslulá. Je to jedna z nejstarších kuchyní na světě, která se skládá z více než 2 tisíc pokrmů. Je bohatá na koření a unikátní bylinky, které se používají při vaření těchto jídel. Představte si, že brzy budete mít k dispozici restauraci v Českém Krumlově, kde můžete ochutnat spoustu chutí kavkazské kuchyně!

Český Krumlov a kavkazská kuchyně

I v České republice je možné dopřát si jídla této kuchyně. Restaurace Leyla v Českém Krumlově nabízí kavkazské delikatesy jako kebaby, šašliky, různá tradiční ázerbájdžánská a kavkazská jídla, a také především tradiční dolmy – závitky z vinných listů, zelí nebo zeleniny plněné mletým masem a rýží. Pokrmy se připravují pouze z vysoce kvalitních surovin – je to součást kavkazské tradice. V restauraci se uctívají ázerbájdžánské tradice vaření, takže si můžete být jisti, že jídlo bude opravdovým gastronomickým zážitkem. Celá atmosféra se točí kolem otevřeného grilu, neboli tzv. mangalu, kde jsou pokrmy připravovány přímo před zákazníky . Restaurace má také několik samostatných salonků, kde si můžete uspořádat narozeninovou oslavu, malé setkání nebo jakoukoli jinou akci.

Jaký program po večeři?

Po neobvyklým gurmánském zážitku si můžete zajít do krásných a útulných starých uliček Českého Krumlova. Restaurace se nachází v samém centru města, v těsné blízkosti zámku a říčky. Ať už jste sem přijeli dne nebo v noci, vždy si budete moci užít krásnou a klidnou atmosféru krumlovského zámku.

Kromě různých kulturních programů, jako jsou divadla na otáčivém hledišti, které je jednou z nejznámějších a funkčních zajímavostí Českého Krumlova, si můžete zajít i do několika muzeí, nebo navštívit hudební festival nebo městské slavnosti. A po tak skvělém programu v Českém Krumlově jste vždy vítáni u nás na občerstvení v restauraci Leyla Český Krumlov!

Comments are closed